Autorzy

AAAAbaAbmberAd oculosAdamantanAdamusAdd MediaAhaAha!AjaksAkademia Teologii KatolickiejAkapit PressAkapit-PressAksjomatAlbatrosAlegoriaAleksandriaAlgoAlmapressAlpressAmberAmeaAmeetAndrzej Findeisen/AMF Plus GroupAneks Wydawnictwo JęzykoweAnweroArkadyAstrumAurumAvalonAWMAxel SpringerBaobabBaran i SuszczyńskiBellonaBellona/Audioclub.plBerlitzBernardinumBiały KrukBISBliskieBLVBook HouseBoszBuchmannBuffiBuk RowerC&TCapricornCarta BlancaComandorCTCTMCzarna OwcaCzarneCzerwony SłońCzytamyCzytelnikDarbudDCDebitDebiutyDeltaDJDodoEditorDolnośląskieDom na wsiDorling KindersleyDragonEdgardEdipresseEditioEgmontEgrosElfElipsaElżbieta JarmołkiewiczEnigmaEremisEricaeSPeEspritExlibrisEzopF.W. DELTAFarbiarniaFeeriaFenixFinaFinnaFlashbookFontannaForum SztukFu KangG+JGalaktykaGdańskie Wydawnictwo PsychologiczneGKWGlobusGojaGolaGreen GalleryGregGrupa Wydawnicza FoksalGWPGWP Gdańskie Wydawnictwo PsychologiczneHachette LivreHachette Livre PolskaHachette PolskaHelionHoża OficynaWydawniczaIBL Instytut Badań Literackich PANImagineIMG PartnerImprintIn RockInne SpaceryInstytut badań literackich PANInstytut Pamięci NarodowejIntersparIPSISAIskryJaguarJeden ŚwiatJednośćJednośćJednośćJirafa RojaJiri ModelsJoymaxKastorKDCKluczeKluszczyńskiKowalska/StiasnyKreatorKropki TrzyKsiążka i WiedzaKsiążnicaKsięgarnia AkademickaKurpiszL&LLarousseLiberLiterackieLiteraturaLiterkaLiwonaLogosMMacmillanMadaMAGMagnumMakMamukaMarek DerewieckiMarksoftMartelMaszoperia LiterackaMateusz E. SenderskiMedia RodzinaMediCodexMediumMedPharmMillenniumMirekiMówią wiekiMT BiznesMTJMulticoMUZAMZNasza KsięgarniaNatalisNational GeographicNeritonNoir Sur BlancNowoczesnośćNowy HoryzontOficyna NaukowaOgar PressOlesiejuk Sp. z o.o.OlimpOlimp MediaOneOssolineumOstojaOtwartePaństwowy Instytut WydawniczyPapagayoPapilonParkParma PressPascalPatrolPaxPhilip WilsonPiszesięPIWPlantpressPodsiedlikPodsiedlik-Raniowski i s-kaPolkartPolwenPortalPoznańskieProfiPrószyński i s-ka / Prószyński MediaPublicatPuranaPWNQLCOREARebisReplikaRodzinneRosikon PressRosner & WspólnicyRytmRzeczpospolitaSAMPSantorskiSBMSCHOLASSDKSeptemSeptem, HelionSiedmiorógSkryptSmak SłowaSolSolarisSolisSonia DragaStudio AstropsychologiiStudio EmkaSuperMemo WorldŚwiat KsiążkiŚwiat PapieruSłowo / obraz terytoriaTelbitTeneuesThe FactoTrioTwój StylTwoje WydawnictwoUMCSUniversitasVerbinumVerumVictor 11VideografVideograf IIVIKVipartVizjaW.A.B.WABWAMWiedza i ŻycieWiedza PowszechnaWielka LiteraWilgaWingWIS-2WNKWNTWołoszańskiWołoszański Sp. Z o.o.Wydawnictwa Artystyczne i FilmoweWydawnictwa Uniwersytetu WarszawskiegoWydawnictwo AutorskieWydawnictwo DolnośląskieWydawnictwo Elżbieta JarmołkiewiczWydawnictwo Lekarskie PZWLWydawnictwo LiterackieWydawnictwo MWydawnictwo PoznańskieWydawnictwo szkolne OmegaWydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie - SWydawnictwo Uniwersytetu ŁódzkiegoXXLZielona SowaZnakZonerZwierciadłoŻydowski Instytut HistorycznyZysk i s-ka
200.00

Nasza specjalność to tania książka

Są to książki nowe, przecenione przez wydawców.

Anioły śniegu

Anioły śniegu

Amber
  • Lektura obowiązkowa dla fanów Stiega Larssona, Henninga Mankella i Jo Nesbo. - Booklist
  • Rzadko jest tak zimno, nawet w południowej części kręgu polarnego. Jest przez to jakoś dziwnie. Zmysły są zarazem wyostrzone i przytłumione. Odsłonięte części ciała na
37,80 zł13,50 zł  27 PKT
więcej
Najsłynniejsze obrazy malarstwo europejskiego

Najsłynniejsze obrazy malarstwo europejskiego

Elipsa
  • Ciekawe eseje omawiające najwspanialsze obrazy malarstwa europejskiego: tło historyczne biografia twórcy interpretacja dzieła liczne ciekawostki dotyczące zarówno obrazu, jak i malarza kolorowe reprodukcje słowniczek wyjaśniający trudniejsze terminy adres
44,90 zł22,50 zł  45 PKT
więcej
Zdradzona. Ucieczka z Iraku (twarda)

Zdradzona. Ucieczka z Iraku (twarda)

Świat Książki
  • Zdradzona. Ucieczka z Iraku Latifa Ali musi uciec z Iraku najszybciej, jak to możliwe, albo zostanie skazana na śmierć, aby rodzina zachowała honor.
  • Uwięziona i źle traktowana przez bliskich, próbuje uciec. Bez powodzenia. Znikąd nie może oczekiw
19,50 zł  39 PKT
więcej
Enklawa

Enklawa

Amber
  • Wysokooktanowa powieść akcji, nominowana przez komitet YALSA (stowarzyszenie amerykańskich bibliotek młodzieżowych) do Nagrody dla Najlepszej Powieści dla Młodzieży 2011.
  • W świecie Karo, enklawie głęboko pod ziemią, prawo do imienia zyskujesz, jeśli zdoła
32,80 zł13,50 zł  27 PKT
więcej
Dzień zwycięstwa

Dzień zwycięstwa

W.A.B.
  • Robert Nemhauser powraca!
  • Trzeci tom i kryminalne przygody najsympatyczniejszego z komisarzy, którego wymyślił Leszek Talko.
  • Zdarza się dzień, gdy nic nie idzie tak, jak iść powinno. W tym dniu zaplanowano wspaniałe pokazy, niezwykłe widowiska i tysiące a
39,90 zł16,50 zł  33 PKT
więcej
Człowiek na księżycu

Człowiek na księżycu

Papilon
  • Człowiek na księżycu
  • Houston, tu baza na Morzu Spokoju. Orzeł wylądował.
19,90 zł9,99 zł  19.98 PKT
więcej
Bal w operze

Bal w operze

Universitas
  • Kiedy latem 1936 roku Julian Tuwim zaczął pisać Bal w Operze, zapewne nie zdawał sobie sprawy, że jego dzieło trafi na listę arcydzieł literatury polskiej. Przez myśl mu też chyba nie przeszło, że spod jego pióra wyjdzie tekst, którego wydawnicze perturba
29,00 zł12,00 zł  24 PKT
więcej
Krzyk w niebiosa

Krzyk w niebiosa

Rebis
  • Krzyk w niebiosa
  • Przesycona aurą namiętności powieść znakomicie oddaje klimat czasów pełnych uwielbienia dla śpiewaków kastratów Wenecja, XVIII wiek. Świat zamożnej i szanowanej rodziny patrycjuszy, skrywającej bolesne tajemnice. Najmłodszy w tej rodzin
45,90 zł15,00 zł  30 PKT
więcej
Na początku było drzewo

Na początku było drzewo

Baobab
  • Na początku było drzewo Drzewa od najdawniejszych czasów fascynowały ludzi, i nic w tym dziwnego, bo naprawdę na to zasługują. Z punktu widzenia człowieka są długowieczne i niebywale pożyteczne. Starożytni, gdy rozmyślali o osi świata axis mundi wyobraż
57,00 zł33,00 zł  66 PKT
więcej
Chopin. Życie i dzieło (książka + 2 CD)

Chopin. Życie i dzieło (książka + 2 CD)

Axel Springer
  • Chopin. Życie i dzieło (książka + 2 CD) Oddajemy w Państwa ręce bogato ilustrowany album przedstawiający sylwetkę niepospolitego człowieka i genialnego artysty Fryderyka Chopina.
  • Książka przybliża życie i rozwój artystyczny najwybitniejszego polskiego ko
13,50 zł  27 PKT
więcej
Gotuj z fantazją 2

Gotuj z fantazją 2

MUZA
  • Jak ugotować pyszny sos do makaronu? Co można zrobić z imbirem? Czy da się piec w temperaturze 80oC? A może ktoś miałby ochotę jeszcze na słoiczek domowego sosu chili?
  • Gotuj z fantazją 2 daje odpowiedzi na wszystkie te pytania i wiele innych: rzeczowo, pr
49,90 zł22,50 zł  45 PKT
więcej
Zdrajca

Zdrajca

Buchmann
  • Zdrajca Żona brytyjskiego arystokraty, lady Helen Lang, wypowiada wojnę Synom Erin - fanatycznej organizacji irlandzkiej odpowiedzialnej za śmierć jej syna. Uzbrojona w małokalibrowy rewolwer, dokonuje spustoszenia wśród członków grupy, do której należy
19,90 zł8,99 zł  17.98 PKT
więcej
Akademia przedszkolaka - Quizy przedszkolaka cz. 4

Akademia przedszkolaka - Quizy przedszkolaka cz. 4

Aksjomat
  • Seria Quizy przedszkolaka zainteresuje dzieci, które lubią rozwiązywać łamigłówki i quizy. Prezentowane książeczki to doskonały pomysł dla przedszkolaka na pożyteczne spędzenie wolnego czasu. Urozmaicone i ciekawe łamigłówki są dla dzieci kszt
3,20 zł1,80 zł  3.60 PKT
więcej
Cmentarzyska dinozaurów

Cmentarzyska dinozaurów

Papilon
  • Cmentarzyska dinozaurów
  • Były wśród nich zarówno zwierzęta łagodne jak baranki, jak i zaciekli zabójcy. () Ciężko stąpały po ziemi lub przemykały po niej cicho i zwinnie, polowały na siebie nawzajem albo pożerały olbrzymie ilości roślin. Tak różnorodna g
19,90 zł9,99 zł  19.98 PKT
więcej
Tajemnice zwyczajnej farmy

Tajemnice zwyczajnej farmy

Rebis
  • Tajemnice zwyczajnej farmy
  • Kontynuacja losów bohaterów książki „Smoki ze Zwyczajnej Farmy”.
  • Tyler i Lucinda zostali zaproszeni na czas kolejnego lata na tajemniczą, pełną niesamowitości i strachów Zwyczajną Farmę. Tego lata coś niezwykle zło
37,90 zł6,00 zł  12 PKT
więcej
Efekt widzialności

Efekt widzialności

Universitas
  • Książka próbuje zmierzyć się z problemem swoistości obrazu w jego tradycyjnej i aktualnej postaci. Autor wychodzi z założenia, że widzenie różni się zasadniczo od czytania, co oznacza, że dzieł sztuk wizualnych nie można traktować w najgłębszej warstwie j
59,00 zł14,99 zł  29.98 PKT
więcej
Ryby z naszych rzek i jezior. Kuchnia smakosza

Ryby z naszych rzek i jezior. Kuchnia smakosza

Mak
  • Ryby z naszych rzek i jezior. Kuchnia smakosza Świadomy wybór.
  • Pstrąg, karp i szczupak z wykorzystywanych od wieków rodzimych zasobów gwarantują najwyższą świeżość ze względu na krótki czas transportu i pomagają chronić nadmiernie eksploatowane morza.
  • Cen
34,90 zł18,00 zł  36 PKT
więcej
Witajcie w III wieku

Witajcie w III wieku

Interspar
  • Najnowsze zdobycze nauki i techniki dają ludziom szansę na życie dłuższe niż kiedykolwiek przedtem. Czy wiecie co będziecie robili przez dodatkowe lata życia? Czy będziecie wegetować siedząc w fotelu przed telewizorem, czy też przyłączycie się do aktywnyc
19,90 zł6,90 zł  13.80 PKT
więcej
Zamki. Kolorowanki 3D

Zamki. Kolorowanki 3D

Wilga
  • Zamki. Kolorowanki 3D Przedstawiamy nową serię kolorowanek dla dzieci! Książki zawierają 15 obrazków, które dzięki okularom 3D ukazują w trójwymiarze bogactwo wnętrz bajkowych zamków, zakochaną księżniczkę i księcia, fortece nie do zdobycia... Wszystko to
8,99 zł4,50 zł  9 PKT
więcej
Polacy na Kremlu 1612 (twarda)

Polacy na Kremlu 1612 (twarda)

Bellona
  • Polacy na Kremlu 1612 (twarda) Pomnik kupca Kuźmy Minina i księcia Dymitra Pożarskiego, który stoi w Moskwie na placu Czerwonym, został wystawiony w 1818 roku na fali patriotycznego uniesienia po zwycięskich kampaniach z Napoleonem. Był to hołd dla dwóch
19,50 zł  39 PKT
więcej
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij